Цитата сообщения от heritage отправленного 11 Авг, 2008 в 16:13

Сітуацыя з намётамі: 7 месцаў ёсць, калі стаць шпротамі то і 9 ёсцю. Быццам намётаў хапае калі расклад той жа.

У меня будет своя палатка так что -2 :)

Heritage
Автор

ёсць адна на 3 месцы, а мяне - чатырохмясцовая. Дастаткова ці не - вызначыцца пазней па колькасці ўдзельнікаў.
Прапаную: тых, хто возьме палаткі, ежаю занадта не грузіць.
Turbinium! Я згодны - тых хто будзе везці намёты занадта карміць не будзем, каб не грузіліся яны той ежай |-))

Heritage, Радистка Кет просила передать, что поедет точно, она тебе перезвонит на днях

Heritage
Автор

Shuremon! Дызеля з Жабинки сапраўды ёсць. Адпраўленне 7-10 , у гарадцы ў 8-09. Каля 10 вы ўжо з намі п'еце гарбату. Таксама нармальны варыянт - і не трэба цягнуць вел у цягнік. Выбірайце!

Цитата сообщения от alec отправленного 11 Авг, 2008 в 19:25

+1 в число догоняющих :]
снаряга в наличии (в том числе палатка двушка, котелки и т.д.)

АLEC кацялкі ёсць можаш не браць!!!

Цитата сообщения от shuremon отправленного 11 Авг, 2008 в 19:44

Выезд в пятницу вечером (пока еще не решила поезд или электричка +дизель) приезжаем на место стоянки остальных (приблизительно 35-40км) ну и дальше программа 2-го дня

ну раз так, то +3 (на выезд в пятницу)
(палатка + спальники included)

ps: ждём окончательный план выезда

Heritage, быццам час вырашыць, каго засылаць у краму. Папярэджваю: "я люблю повеселиться, особенно пожрать". Гэта абавязкова прыйдзецца ўлічваць, бо галодны я на дзіва злосны.

Цитата сообщения от turbinium отправленного 12 Авг, 2008 в 18:03

Heritage, быццам час вырашыць, каго засылаць у краму. Папярэджваю: "я люблю повеселиться, особенно пожрать". Гэта абавязкова прыйдзецца ўлічваць, бо галодны я на дзіва злосны.

Не беспокойся он сам пожрать не дурак. Да посмотри меню- первое , второе и кампот (вернее кисель)
Опять в походе харю отем. :-9

Heritage
Автор

Такім чынам:

ГРУПА ПЕРШАЯ:
1.Heritage
2.Deniz
3.Кірыл
4.Turbinium
5.Андрэй
6.Радыстка Кэт
7.Goga-ml (Ігар) - пад'едзе к вечару

ГРУПА ДРУГАЯ :
8. Shuremon
9. +1 з Shoremon
10, 11, 12 +3 са SVAN (я правільна зразумеЎ???

РЫХТУЮЦЦА:
13 Антон
14 Nothern lights

Цитата сообщения от turbinium отправленного 12 Авг, 2008 в 18:03

Heritage, быццам час вырашыць, каго засылаць у краму. Папярэджваю: "я люблю повеселиться, особенно пожрать". Гэта абавязкова прыйдзецца ўлічваць, бо галодны я на дзіва злосны.

улічваючы магчымыя змяненні колькасці ўдзельнікаў, то расклад мой будзе прыблізны. У любым выпадку калі што не стане то па дарозе можна будзе закупіць
УВАГА! Пра ХАЎЧЫК.

З сабою бярыце::::

Shuremon з яе таварышам: 1 пачак гарбаты; 1 кг цукру; 1 пачак грэчкі; 1 банка тушонкі;1 банка рыбных кансерваў (для супа– тыпа сардыны); 2 пачка сухароў; 1 батон.

Turbinium: 1 банка тушонкі; 1 банка рыбных кансерваў (для суба – тыпа сардыны);1 кг макаронаў; 2 пачка сушак.

Андрэй (піянер): 1 кг пшонкі; 1 банка тушонкі; 1 банка сгушчанага малака; 1 хлеб (у вакуумнай упакоўцы).

Кірыл: 1 хлеб (у вакуўмнай упакоўцы); 1 банка сгушчанага малака; 1 банка тушонкі; 1 кг рысу;

Goga-ml: 1 банка тушонкі; 1 хлеб (у вакуўмнай упакоўцы); 2 кг гуркоў; 1 батон.

Radistka Kat: 1 батон; 2 пачка пячэння; 2 банкі шпротаў.

Deniz: 1 палка с/к ці с/в каўбасы.

Цитата сообщения от svan отправленного 12 Авг, 2008 в 12:57
Цитата сообщения от shuremon отправленного 11 Авг, 2008 в 19:44

Выезд в пятницу вечером (пока еще не решила поезд или электричка +дизель) приезжаем на место стоянки остальных (приблизительно 35-40км) ну и дальше программа 2-го дня

ну раз так, то +3 (на выезд в пятницу)
(палатка + спальники included)

ps: ждём окончательный план выезда

SVAN, для вас траіх:::

0.5 кг грэчкі; 0.5 кг рысу;0.5 кг пшонай кашы; 1 рыбная кансерва; 4 банкі шпротаў ці кількі; 2 батона; 1 банка тушонкі; па пачаку сушак, сухароў, пячэння; 1 кг памідораў; 1 кг гуркоў.

Качество покрытия? Желательно в процентах (сколько асфальта, сколько грунта, сколько леса предполагается) :)