Туризм и спорт в Беларуси. Свободный сайт для планирования событий спортивной и туристической тематики. Здесь те, кто гоняет во всю мощь.
Встречаемся в 10 утра, около ГАИ на выезде по Логойскому тракту.
Конкретно маршрут будем думать на месте. Расстояние небольшое километров 50-60, чтоб без остановок (все-таки не лето). Благодаря отсутствую снега, можно поехать не по асфальту - по полям... немного, по лесам, но не по угробленным дорогам, чтоб не ходить пешком. Предполагаемый темп - чтоб по велокомпу получилось около 20 км-ч.
ПОЕХАЛИ!
Мяркую, што ў вас добрая атрымалася пакатушка.
Аднак і мяне чорт дёрнуў пакатацца. Мэтай было патрапіць у музэй драўлянага дойлідства ля вёсцы Азярцо, аднак напаткаў двух хлопцаў на равэрах і спакусіўся на працяг пакатушкі.
Хлопцы, дашліце мне сваі мылы, а я вышлю арыгіналы сваіх фота-здымкаў. Мой: dzedfyodar<маўпа>tut.by (Юра)
І дзякуй - я да гэтага часу адыйсьці не магу :-)
(п.с.) а чаму я й маленькі здымак не магу пакінуць тут?