ГлавнаяЛюди1Обсуждение4

Успехов. Сам приехать не смогу, нажаль ))). Где общаетесь на тему гонки, было бы интересно почитать?

чаму б тут не пагутарыць? можа хто справаздачы зробіць?) ці спасылцы запосціць каб пачытаць?