Аўтар

Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» - це велозаїзд, велопробіг, велоперегони, протяжністю 100 км, від Рівненської атомної електростанції з фінішем на березі перлини Полісся - Білого озера.Формат вибираєте Ви! Ліміт часу для подолання дистанції у 100км - 10 год! Маршрут проходить переважно другорядними автошляхами з твердим покриттям, є декілька секцій бруківки та ґрунту.

старт: 12 серпня м. Вараш 11:00
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Подробиці та реєстрація: http://bikeportal.org.ua/5777

Організатори марафону організовують трансфер групи підтримки учасника на місце фінішу.
Після закриття фінішу буде організований трансфер у м. Вараш.
Учасники зможуть передати свої речі на місце фінішу.
Після подолання марафону охочі можуть залишитись на ночівлю/відпочинок на базі РОК «Біле озеро»: зняти будиночок або у наметовому містечку (маючи власний намет).
Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості.
Також на території бази працює столова та кафе для харчування! Є продуктові магазини.
Поруч є платна стоянка для авто, яка охороняється цілодобово.
Перед стартом марафону учасники 100 ВЕЛОwatt матимуть можливість відвідати інформаційний центр «Полісся», де зможуть познайомитись з процесом виробництва електроенергії на РАЕС.

Веломарафон «100 Велоwatt» – подія без перебільшення непересічна. Це перша «сотка» Рівненської АЕС. Маршрут проляже мальовничими місцями Володимирецького району в межах 30-кілометрової зони спостереження атомної станції.

Коли і де?

Веломарафон «100 Велоwatt» відбудеться у суботу 12 серпня. Старт об 11 годині з пристанційної площі Рівненської АЕС. Фініш – на реабілітаційно-оздоровчому комплексі РАЕС «Біле озеро». Маршрут проляже другорядними дорогами Володимирецького району через села Острів, Балаховичі, Веретено, Полиці, Рафалівку, Суховолю, Олізарку, Любахи, Довговолю, Красносілля, Зеленицю, Половлі, Сопачів, Бабку, Собіщиці, Більську Волю, Рудку. Контрольний пункт (КП), де можна відпочити і перекусити, буде розміщений приблизно на 50-му кілометрі у смт Володимирець. На подолання маршруту відводиться 10 годин.

Хто організовує?

Ініціативу провести перший веломарафон Рівненської АЕС підтримав генеральний директор атомної станції Павло Павлишин. Розробкою маршруту зайнялися місцеві велолюбителі. Підтримку заходу забезпечують адміністрація, профспілковий комітет і організація молоді РАЕС.

Хто може взяти участь?

Учасником може стати кожен, кому вже виповнилося вісімнадцять. Є три категорії: 18-35 років, 36-49 років, 50 і більше років. Окремий залік для чоловіків і жінок. Відкрито попередню реєстрацію: http://bikeportal.org.ua/5777. На цьому ж сайті можна ознайомитися із положенням веломарафону.

Чому варто стати учасником «100 Велоwatt»?

Участь у марафоні абсолютно безкоштовна. Від учасника потрібне лише бажання, задовільний стан здоров’я і справний велосипед. Обов’язкова умова – наявність захисного шолома. Організатори забезпечують трансфер речей та групи підтримки учасника до місця фінішу, перекус на КП та фініші. Всі, хто фінішує, отримають на згадку пам’ятні медалі. Більше очікує переможців: кубки, грамоти і цінні призи.

Зв'язок з організаторами
Подробиці та реєстрація: http://bikeportal.org.ua/5777

Facebook: https://www.facebook.com/events/1229073713881328/?fref=ts

Сторінка події: goo.gl/o8xQCZ.

Електронна пошта: 100velowatt@gmail.com.

Телефони: (096) 777-79-60, (068) 594-38-71.