Гудагай-Балдук-Княгінін за адзін дзень 06.09.2015

Lazy
Автор

Ёсьць вар'яты, гатовыя крутануць 150 км асфальтам? Прыкладны трэк http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xofzfolihewjhjyu і па частцы я езьдзіў, больш-меньш. Часу малавата, таму у Балдуку лепшае што пасьпеем - акунуцца, дый надвор'е ня вельмі мусіць быць. Плян - гудагайкай ад ранку, а вяртацца да Княгініну, таму чыстага часу руху ад прыкладна 9:30 да 18:30, 9 гадзінаў. 150 кілямэтраў. Патрэбная хавадая хуткасьць каля 18 км/г каб усё пасьпець. Карацей, калі ёсьць сьмелыя - пішыця, тады паедзем. Адзін ехаць не хачу.

Может, чтобы ветер был правильный- развернуть, Княгiнiн-Балдук-Гудагай ?

06:10 Минск-Пассажирский — Гудогай до Молодечно
07:28 Молодечно

07:38 Молодечно-Парафьянов
08:39 Княгинин

20:34 Гудогай — 23:19 Минск-Пассажирский

Lazy
Автор

Ну калі сапраўды ёсьць у мяне кампанія - то рыхтуемся, дзесьці 05:50 на вакзале, трэба мець дазвол на памежную зону і пашпарт, і далей едзем па трэку. Адпішыцеся хто сапраўды зьбіраецца.

Скорее всего поеду. В субботу позвоню, скажу точно. Соскучился по асфальту :-)

Lazy
Автор

там нешта зусім сумны прагноз - дождж на ўвесь дзень. Але я покуль не здаюся :-)

Lazy
Автор

угу, надвор'е ў прагнозах палепшыла. Едзем калі нас не падманваюць.

Это случайно не вы (трое велосипедистов) прошуршали по Р45 мимо болота, где по обочине стояло много машин, и кто то из вас спросил, что собирают. Не знаю услышали или нет, приехали за клюквой, но там всякой ягоды хватало.

Lazy
Автор
Цитата сообщения от kajker отправленного 10 Сен, 2015 в 17:37

Это случайно не вы (трое велосипедистов) прошуршали по Р45 мимо болота, где по обочине стояло много машин, и кто то из вас спросил, что собирают. Не знаю услышали или нет, приехали за клюквой, но там всякой ягоды хватало.

МЫ! Я казаў што за журавінамі, а Дзяніс казаў - за грыбамі. Прыемна што я большы батанік ((8