Вы писали 7 августа 2008 г., 20:54:52:
> Привет Игорь!
> Как жизнь?
> Это Дмитрий - мы с тобой зимой в Налибоцкую пушчу ходили
> собираемся на вело по западному Полесью - присоединяйся
> смотри тему на покатушках "Вела па Палессю ў жніўні-2008"

ПРИВЕТ !!!
Живем помаленьку. Как ты? Не женился исчё??
Высока вероятность, что на вело по западному Полесью присоединюсь.
********************
можаце апасля тэлефанаваць мне
8 029 667 20 34
альбо
8 044 779 01 24 ??????????????? МТС ??????????
*******************
Нешта я не дозвонился. Велком недоступен а МТС (?) Сказали мол не
туда патрапиу.
АЛЁ! АЛЁ!!! АЛЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁ!!!

Блин и почту отправить не смог. Во дела.

Heritage
Автор

можаце апасля тэлефанаваць мне
8 029 667 20 34
альбо
8 044 779 01 24 ? МТС ?
*******************
Нешта я не дозвонился. Велком недоступен а МТС (?) Сказали мол не
туда патрапиу.
АЛЁ! АЛЁ!!! АЛЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁ!!!

Алё куды мы патрапілі? Гэта прачэчная? Ху...........я гэта міністэрства культуры!!!!!!!

8 044 779 01 24 - гэта вэлком
тэлефануй!

у любым выпадку ты ведаеш - электрычка што ідзе ноччу, бярэш трохі хаўчыка і далучаешся да нас. ці едзеш з групай даганяючых цгніком №307 (хутчэй за ўсё) у ноч з пятніцы на суботу

Такім чынам, паважанае падарства, вандроўка мае адбыцца.

Маршрут удакладнены на сустрэчы (нагадваю яшчэ раз – ВЫЕЗД НА ЭЛЕКТРЫЧЦЫ Ў НОЧ З ЧАЦВЯРГА НА ПЯТНІЦУ!!!!) Гэта значыць, што трэба збегчы з працы ў пятніцу, каб ніхто вас там не заўважыў.

Маршрут удакладнены на сустрэчы (нагадваю яшчэ раз – ВЫЕЗД НА ЭЛЕКТРЫЧЦЫ Ў НОЧ З ЧАЦВЯРГА НА ПЯТНІЦУ!!!!) Гэта значыць, што трэба збегчы з працы ў пятніцу, каб ніхто вас там не заўважыў.

Фарміруецца група Далучэнцаў, адсутнасць якіх на працы абавязкова заўважаць (а вось прысутнасць іх наўрад ці б заўважылі…). Яны выязжаюць цягніком №307 у пятніцу ў 22.48 пад пільным кіраўніцтвам Shuremon. УВАГА!!! Цягнік – гэта значыць рыхтуйце чахлы для велаў і думайце як іх складваць.

Shuremon, тэлефануй мне – вечарам у панядзелак трэба сустрэцца, я табе перадам мапу, а то я потым паеду ў камандзіроўку.

На цяперашні момант едуць:
Heritage
Deniz
Shuremon
+1 з Shoremon
Кірыл
Turbinium

Рыхтуюцца але не вызначыліся:
Антон
Goga ml
Radistka Kat

Калі ласка: калі вызначаліся ехаць – патэлефануйце мне 8044 7790124 ці 8029 6672034

Наконт інвентара: намёты ёсць; тапары, пілы, кацялкі – ёсць.

Галоўнае – Хаўчык.
Лічу, што няма сэнсу разлічваць па калорыям – гэта вельмі марудна. Будзем ралічваць па меню.

Прапаную на тыдні закупіцца і па шляху не марнаваць час, нервы і мазгі на закуп харчавання. Схема такая: як толькі вызначаецца колькасць удзельнікаў, я прыкідваю колькасць прадуктаў і размяркоўваю іх паміж намі па прынцыпу роўных затрат. Выкладваю на сайт ці зтэлефаноўваемся. Адылі вы запамінаеце колькі патрацілі (бярэце квіток), і мы канчаткова вызначаем і выраўноўваем выдаткі на агульны кацёл.
Па досведам мінулых паходаў сума стабільна і складае каля 15 -20 рублёў з кожнага на групу 10 чалавек.

МЕНЮ:::
Пятніца ранак, поўдзень: сухія перакусы (батон, гарбата ў тэрмасах, кілька, пячэнне, кілбаса с/к ці с/в, яблыкі)
Пятніца вечар: суп з капустаю, смятана, хлеб, макрыкі з тушонкай, памідоркі, гарбата.

Субота: сняданак: рыс са згушчаным малаком, кісель з пячэннем, сухарамі, батонам.
дзень: сухі перакус
вечар: суп з рыбных кансерваў, хлеб, грэчка з тушонкаю і гароднінай, гарбата, кампот.

Нядзеля : ранак: пшонка з сухафруктамі, гарбата.

дзень і перакус у электрычцы: тое што засталося.

Настасся, можа я на што-недзь забыўся???

Калі ласка, у каго особыя густы – скажыце для магчымай карэкціроўкі.

Будзе прапанаваны графік дзяжурных – каб жыццё малінай не казалася. |-))

Колькасць прадуктаў мае вызначыцца адылі таго як будзе вядомая колькасць удзельнікаў дадзенай авантуры. %-P

Не, Зміцер, ты нічога не забыў... толькі еслі свае любімае згушчонае малако :)) Яго таксама можна дабаўляць у слодкую кашу, толькі галоўнае не перабраць з ім і з сухафруктамі... Яшчэ забыуся пра каву - нехта ж ёй аддае павагу... І яшчэ - я бы напрыклад не ўносіла ў меню кісель - мыць пасля яго кателок і тэрмасы... :/ Ну толькі еслі дзеля разнастайнасці...

Огласите пжлст ситуацию с палатками. Их ваще переизбыток, да? :)

Heritage
Автор

Сітуацыя з намётамі: 7 месцаў ёсць, калі стаць шпротамі то і 9 ёсцю. Быццам намётаў хапае калі расклад той жа.

Отпишитесь кто едет в ночь с пятницы на субботу и есть ли такие?

+1 в число догоняющих :]
снаряга в наличии (в том числе палатка двушка, котелки и т.д.)

а можно подробнее про догоняющих ?
какой маршрут для них ? и тп

Цитата сообщения от svan отправленного 11 Авг, 2008 в 19:36

а можно подробнее про догоняющих ?
какой маршрут для них ? и тп

Выезд в пятницу вечером (пока еще не решила поезд или электричка +дизель) приезжаем на место стоянки остальных (приблизительно 35-40км) ну и дальше программа 2-го дня

Цитата сообщения от deniz отправленного 10 Авг, 2008 в 22:57

Огласите пжлст ситуацию с палатками. Их ваще переизбыток, да? :)

З палаткамі быццам так: у Heritage ёсць адна на 3 месцы, а мяне - чатырохмясцовая. Дастаткова ці не - вызначыцца пазней па колькасці ўдзельнікаў.
Прапаную: тых, хто возьме палаткі, ежаю занадта не грузіць.